Web Tasarım Hizmetleri
Foto

Modern web tasarımı, estetik anlamda çekici bir web sitesi oluşturmaktan daha fazlasını gerektirir. Web sitelerinin ulaşılabilirliği konusundaki rekabet çok yükselmiştir ve göz önünde bulundurmanız gereken pek çok unsur vardır. Kullanıcı deneyimini iyileştirme, arama motoru optimizasyonu (SEO), kullanım kolaylığı ve teknik ayrıntıların dikkate alınması, günümüzün rekabetçi piyasasında performans gösterecek şekilde tasarlanmış bir web sitesi geliştirmede yer alan unsurlardan sadece birkaçıdır.

Kurumsal web tasarımı ve kişisel web sitelerinin tasarımı her ne kadar bazı noktalarda birbirinden ayrılsa da trafiği artırmak ve sitenizde geçirilen vakti kaliteli hale getimek için uygulanması gerekenler benzerdir. Profesyonel bir web sitesi oluşturmak için atmanız gereken adımlardan bu yazıda bahsettik.

WordPress Site Desteği

Kullanımı kolay, arama motoru dostu ve içerdiği birçok hizmetle WordPress şu anda tüm web sitelerinin %35'inden fazlasında kullanılmaktadır. WordPress, anında kolayca değişiklik yapmanızı sağlayan, kullanıcı dostu bir içerik yönetim sistemidir. WordPress’in profesyonel bir web sitesi hazırlamayı isteyenler tarafından bu kadar sık tercih edilmesinin nedenleri şu şekildedir;

 • Düzenlemesi kolay
 • Arama motoru dostu
 • İsteklerinize göre kolayca özelleştirilebilir
 • Dünyadaki en popüler içerik yönetim sistemi

Responsive Web Tasarımı

Tüm web trafiğinin %50'den fazlası mobil cihazlarla gerçekleştiğinden mobil uyumlu bir web sitesi oluşturmak artık bir seçenek değil, bir zorunluluktur. Web sitenizin bilgisayar, tablet ve telefonla kolayca açılabilmesi ve fonksiyonlarının kullanılabilmesi profesyonel web siteleri için olmazsa olmazdır.

Responsive web tasarımı, web sitenizin görüntülendiği herhangi bir cihaza uyumlu olmasına ve en iyi deneyimi sağlamasına olanak tanır. Bu, web sitenizin masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon kullanan bir kullanıcı için harika görüneceği ve kusursuz çalışacağı anlamına gelir.

Web siteniz bir e-ticaret sitesi veya bir blog sitesi olabilir. Durum ne olursa olsun şu özellikleri karşılaması gerekir;

 • Mobil uyumlu
 • Her cihazda iyi görünen bir tasarım
 • Pozitif UX

Grafik Tasarım

E-ticaret ve/ veya blog siteniz hayata geçtiğinde onun çekiciliğini artıracak profesyonel bir grafik tasarımına ihtiyaç duyarsınız. Renk şemalarını, tipografiyi ve temel tasarım ilkelerini dikkatli bir şekilde değerlendiren ekibimiz, markanızı temsil etmekten gurur duyacağınız etkileyici ve grafiklerin oluşturulmasına giden yolda her adımda sizinle birlikte çalışacaktır. Kurumsal web tasarımında şu maddeler önem arz eder;

 • Logo tasarımı
 • İnfografikler
 • Kartvizit tasarımı
 • E-broşür oluşturma

SEO Uyumlu Web Tasarımı

Arama motoru optimizasyonu (SEO), kullanıcıların sitenizi bulmasına yardımcı olan şeydir. Kurumsal veya kişisel web siteniz için gerçekleştirilen site analizi sayesinde ulaşılabilirlik ve site trafiğini dert etmeniz gerekmez.

Ekibimiz, modern SEO teknikleriyle desteklenen stratejik web tasarımı sunar. Yeni bir kurumsal veya bireysel web sitesi geliştirdiğimizde, arama motoru optimizasyonu çabalarımız web sitenizin keşfedilmesine yardımcı olmak için çalışır.

WEB TASARIM HİZMETLERİ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN